Stretnutie priaznivcov jogy a prirodzenej rastlinnej stravy

Načítanie mapy…

Dátum/čas
Date(s) - 17/11/2016 - 20/11/2016
18:00 - 11:45

Miesta konania
Chalupa Zlatník

Kategórie Žiadne Kategórie


Milí priatelia,

pozývame Vás na posledné tohtoročné stretnutie s jogou a živou stravou. Tento rok so živou stravou ukončíme na chalupe Zlatník, ktorá už zažila veľa takýchto stretnutí a je teda tradičným miestom kde sa stretávame. Chalupa je obklopená krásami Beskýd a nachádza sa nedaľeko Frýdku – Místku. Súčasťou stretnutia je praktická príprava pokrmov z ovocia, zeleniny, orieškov, semien a strukovín bez tepelnej úpravy. Účasť na tomto stretnutí nám všetkým dáva možnosť naučiť sa zlepšiť si zdravie a dodať svojmu telu enzymatickú potravu bohatú na vitamíny a minerály. Súčasťou pobytu je tiež cvičenie jogy, rôzne relaxačné a očistné techniky a meditácie.

Cartoon Illustration of Funny Fruits Food Characters Big Group
Stravu počas pobytu pre vás pripraví certifikovaný poradca pre výživu Radovan Líška, ktorý má s týmto typom stravovania dlhoročné skúsenosti a rád sa s vami podelí o praktické rady súvisiace s prirodzenou rastlinnou stravou.

Jogou, očistnými technikami a relaxačnými cvičeniami vás prevedú Robert Jurečka a fyzioterapeutka Eva Oriňáková.  Večerné programy si spríjemníme hudbou pri rôznych hudobných nástrojoch.

Čestným hosťom pri večerných (a možno aj ranných) programoch bude Jaroslav Jurečka, človek, ktorý pred mnohými rokmi začal s organizovaním týchto pobytov.

Udalosť na facebooku: POBYT ZLATNÍK