Pobyt s jogou a živou stravou – Stará Turá

Máme obrovskú radosť, že sa nám podarilo nájsť vyhovujúce miesto na zorganizovanie pobytu aj v našom domácom jogovom meste v Starej Turej. Všetkých vás srdečne na tento pobyt pozývame!


Pobyt vám dáva možnosť zrelaxovať v dnešnej uponáhľanej dobe a načerpať nové sily pomocou jogového cvičenia, jogových techník a kvalitnej prirodzenej rastlinnej stravy. Súčasťou programu je joga, prirodzená rastlinná strava, prednášky o tomto spôsobe stravovania, spoločné prechádzky.

Jogovým cvičením vás povedú skúsení cvičitelia, fyzioterapeutka Mgr. Eva Oriňáková a Robert Jurečka z Kopřivnice.
Jedlo pre vás prichystá Liliana Jurečková, ktorá je od narodenia vegetariánkou a v poslednom období sa stravuje vegánskou stravou. Prednášky o stravovaní povedie certifikovaný poradca pre výživu Radovan Líška, ktorý má s týmto spôsobom stravovania dlhoročné praktické skúsenosti a rád sa o ne s vami podelí.
Večere si spríjemníme spevom mantier, posedením pri hudobných nástrojoch, kde nás povedie naša priateľka Ali Krnáčová z Ostravy.

Cena zahŕňa:
2x večeru + 2x raňajky + 1x obed
3x jogové cvičenie (3×90 minút)
Pri každom jedle prednášku o stravovaní
Rannú meditáciu
Joganidru – jogovú relaxáciu
Večerný program
Ubytovanie na 2 noci v penzióne Hájenka

Prihlášky na pobyt prosím posielajte na mailovú adresu info@santosha.sk do 22.9.2017. Vaše prihlásenie je platné až po zaplatení plnej sumy za pobyt na číslo
účtu: SK07 8360 5207 0042 0604 4496
Počet účastníkov pobytu je obmedzený na 20 ľudí.

Pre viac informácií, volajte prosím na telefónne číslo 0911 143 042. Prípadne píšte na mail: info@santosha.sk

Tešíme sa na Vás!