Poradca pre výživu

V oblasti stravovania a zdravého životného štýlu ponúkame komplexné poradenstvo. Pri našom poradenstve sa prihliada na individualitu každého klienta. Inak bude vyzerať stravovanie ženy, ktorá má sedavé zamestnanie a odlišné stravovanie bude u muža, ktorý váži 90 kg a je to aktívny športovec.

Ľudia zväčša vyhľadávajú poradcu vtedy ak potrebujú schudnúť, prípadne naberať svalovú hmotu. Úprava stravovania však môže byť nápomocná aj pri riešení mnohých zdravotných problémov, ktoré sú dnes v populácii veľmi rozšírené. Pri niektorých ochoreniach môžu dokonca niektoré príznaky chorôb úplne vymiznúť.

V poradenstve neponúkame krátkodobé diéty, nezostavujeme striktné jedálničky. Snažíme sa o nastavenie dlhodobo udržateľného smeru, ktorý bude v základe riešiť požiadavky klienta a zároveň bude pestrý a chuťovo vyvážený.

Úpravou celkového životného štýlu a vhodne zostaveným jedálničkom možno predchádzať vzniku civilizačných ochorení alebo pozitívne ovplyvniť zdravotný stav už pri vzniknutých ochoreniach.

Ponúkame:

Úpravu stravovania, ktorou docielime:

Woman with Healthy and Unhealthy Food. Difficult choice. Overweight Concept

– redukciu nadváhy
– nárast svalovej hmoty
– zrýchlenie regenerácie a nárast športovej výkonnosti
– detoxikáciu organizmu
– podporu mozgovej činnosti
– navodenie zdravotnej rovnováhy

Neponúkame:

– univerzálne jedálničky
– detailný rozpis stravovania do poslednej kalórie
– doplnky stravy ( v prípade záujmu, môžeme doporučiť)

Akým spôsobom prebiehajú konzultácie?

1. Zistíme základné parametre a fungovanie tela
2. Analyzujeme terajší jedálniček a jeho chovanie na telo
3. Stanovíme cieľ, ktorý chceme dosiahnuť
4. Vytvoríme jedálniček na mieru

Aké sú možnosti osobného poradenstva?

– jednorázová osobná konzultácia
– osobná konzultácia + vedenie poradenstva na 3, alebo 6 mesiacov

Kde konzultácie prebiehajú?

Konzultácie prebiehajú v našej kancelárii v Dome kultúry Javorina v Starej Turej. Naša kancelária sa nachádza na druhom poschodí. V prípade záujmu je možné dohodnúť si stretnutie aj vo vašich priestoroch.
Jeden víkend počas dvoch mesiacov je tiež možné dohodnúť konzultácie v meste Prešov. Konzultácia prebieha buď v prenajatej kancelárii, alebo po dohode vo vašom priestore.