Joga a zdravotné cvičenie

JOGA

1. Skupinové cvičenie

Pri našich skupinových cvičeniach v jogacentre v Starej Turej a Novom Meste nad Váhom sa hradí predplatné na obdobie cca 3 mesiacov vopred. Cena za toto obdobie sa určuje jednotlivo na každé obdobie a  pohybuje sa cca 3€/jednotlivé cvičenie.

Tiež je možné zaplatiť jednotlivé cvičenie v hodnote 4€. Nemôžeme vám však garantovať voľné miesto v kurze, pretože kurz je vyhradený hlavne pre predplatiteľov.

Kurz v dedinách sa platí jednotlivo, ceny pre jednotlivé dediny nájdete tu.

OBDOBIA: september – december, január – marec, apríl – jún. Počas leta sú cvičenia obmedzené na jeden až dva kurzy v týždni.

Cena pri skupinových cvičeniach, ktoré prebiehajú mimo našich priestorov je individuálna a odvíja sa od vzdialenosti, výšky prenájmu daných priestorov, počtu ľudí navštevujúcich tieto kurzy a podobne.  Vždy záleží na konkrétnom prípade a na dohode. V prípade záujmu o cvičenie vo vašich priestoroch nás kontaktujte.

JOGA PRE TEHOTNÉ

Je možné predplatiť si zvýhodnenú permanentku 10 kurzov/30€ alebo 5 kurzov/15€

Jednotlivé cvičenie: 4 €

V prípade individuálneho cvičenia platia podmienky uvedené nižšie.

2. Individuálne cvičenie (60 min.)

Cena cvičenia je 15 € pri 1-3 účastníkoch cvičenia v priestoroch nášho jogacentra (v prípade, ak prídete v počte 2-3, suma sa rozdelí medzi vás).

Cena pri zakúpení permanentky na 5 vstupov je 50 €.

Cena individuálneho cvičenia v domácom prostredí je 20 €.

ZDRAVOTNÉ CVIČENIE (60 min)

Cenník je zhodný s cenníkom individuálnych cvičení jogy, v prípade cvičenia v trvaní 30 min. je cena polovičná. Pri zostavovaní cvičenia postupujeme individuálne podľa vašich osobných potrieb a požiadavok. Využívame niektoré jogové techniky a dopĺňame ich špecifickými pomôckami a cvikmi zameranými na dosiahnutie cieľa, ktorý si spoločne vytýčime pri úvodnom stretnutí.