Cenník

1. Skupinové cvičenie

JOGA

Pri našich skupinových cvičeniach v jogacentre v Starej Turej a Novom Meste nad Váhom sa hradí predplatné na obdobie cca 3 mesiacov vopred. Cena za toto obdobie sa určuje jednotlivo na každé obdobie a  pohybuje sa cca 3 € za jednotlivé cvičenie.

Tiež je možné zaplatiť jednotlivé cvičenie v hodnote 4 €. Nemôžeme vám však garantovať voľné miesto v kurze, pretože kurz je vyhradený hlavne pre predplatiteľov.

Cvičenie v dedinách sa platí jednotlivo, ceny pre jednotlivé dediny nájdete tu.

OBDOBIA: september – december, január – marec, apríl – jún. Počas leta sú cvičenia v obmedzenom počte a platia sa jednorázovo.

Cena pri skupinových cvičeniach, ktoré prebiehajú mimo našich priestorov je individuálna a odvíja sa od vzdialenosti, výšky prenájmu daných priestorov, počtu ľudí v kurze a podobne.  V prípade záujmu o cvičenie vo vašich priestoroch nás kontaktujte.

JOGA PRE TEHOTNÉ

Platí sa jednorázovo 4 €.

2. Individuálne cvičenie  

Úvodné individuálne cvičenie  (cca 1 hodina) spojené s konzultáciou, vyšetrením a stanovením cvičebného plánu je v cene 15 € za osobu.

Individuálne cvičíme SM systém a cvičenie pre ženy zamerané na panvové dno, diastázu a ženské záležitosti 😉 Ceny sú uvedené v tabuľkách. 

*dieťa do dovŕšenia 15 rokov

Cvičenie pre ženy po dohode možné aj u vás doma za zvýšenú cenu spojenú s nákladmi za cestovné.

V prípade záujmu o individuálne cvičenie jogy alebo zdravotné terapeutické cvičenie  podľa vašich osobných potrieb a požiadavok, je cena 20 € za hodinu.